Yeni Amiral Gemi Geliyor Samsung Galaxy S9

 

Samsung’dan gelen haberlere göre Galaxy S9 için firmware yazılımı geliştirmeye başlamış. Sürüm numaraları iki model olacağını doğruluyor, bu demek oluyorki bizleri S9 ve S9+ kapıda gözler 2018 yılında Samsung’dan gelicek açıklamalarda…

 

Galaxy S9 tahmini çıkış tarihi

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, yakında Galaxy S9’un planlanandan önce çıkacağına dair söylentiler yayılacaktır. Galaxy S9’un firmware’inin erken geliştirilmesi böyle bir izlenim verse de, muhtemelen Galaxy S9 yine de Galaxy S8 ile aynı zamanda çıkacak.

 

Samsung, Galaxy S8’i bu sene 29 Mart’ta özel bir etkinlikte ortaya çıkarmıştı. 21 Nisan’da ise dünyada bir çok yerde piyasaya sürülmüştü. Samsung, önümüzdeki sene Galaxy S9 için aynı zaman aralığına bağlı kalabilir.Her serisi için Samsung aynı tarihlerde telefonları satışa sunuyor S9 için beklenen tarih 2018 Mart ayı olabilir.

Biz Galaxy S9’un firmware geliştirmesini takip ederken, önümüzdeki haftalarda Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları hakkında daha çok bilginin ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: